OBCHOD

Máme otevřeno 24/7

Discover je o lidech, lidé mluví za nás

“Již od září vozím každý den své dva syny do školy i na kroužky, v autě tedy strávíme spoustu času. Bohužel oba synové jsou alergičtí na penicilin, takže jsem byla okamžitě nadšená, když se objevilo tak jednoduchá možnost.”

– Michaela Novotná

“Jednou jsem asistoval při bouračce, proto pro mne byla cena za pořízení návleku na pás pro syna ta nejmenší, obzvlášť když si syn sám mohl navrhnout vlastní design.

– Ladislav Hájek

“V rodině fandíme novým start-upům, avšak tento byl v lecčem unikátní. Má smysl, nenabízí jen novou vymoženost pro telefon, či nějak ulehčuje každodenní život. On ho dokáže přímo zachránit! Každá vteřina, kterou záchranář ušetří při záchraně života, může znamenat mnoho. Právě proto má Discover v naší rodině místo!

– Lída Veselá

FAQ

Nejčastější otázky

Jaké údaje se nachází na té kartičce?

Jméno, příjmení, alergie, léky, nemoci, kontakt na příbuzného a krevní skupina umožňující rychlejší poskytnutí pomoci zraněnému.

Dá se použít návlek i v zahraničí? Poznají mé nemoci i záchranáři v cizině?

Každý navlek je proveden ve dvou jazycích. Na jedné straně česky, na druhé anglicky. Záchranáři tedy mají k dispozici všechny potřebné informace za každých okolností.

Je pohodlný? Nebude mě škrábat? Neškrtí?

JSamozřejmě. Všechny návleky DIScover jsou vyrobeny z měkké bavlny, které nejenom že jsou příjemné na omak, čímž zlepšují i pohodlí, ale také nekloužou, proto vám z vašeho pásu nikdy nezklouznou.

Discover 2019
Vyrobeno LG